Lucja Pawełek jest współzałożycielką Firmy i Szkółki Roślin Ozdobnych. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, miłośniczka roślin, dobrych książek, starych filmów i muzyki klasycznej. Ogromna wiedza i doświadczenie czynią ją niekwestionowanym autorytetem. Ogrodnictwo jest jej pasją, w wolnych chwilach poszukuje nowinek dotyczących roślin i ich pielęgnacji.

Marzena Szklarzewska jest współzałożycielką Firmy i Szkółki Roślin Ozdobnych. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i członek Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego. Uwielbia podróżować, ponieważ odkrywanie nowych miejsc jest dla niej źródłem inspiracji. W duecie z Lucją tworzą niepowtarzalne kompozycje przestrzenne. Zawsze pełna pozytywnej energii i świetnie zorganizowana, w ostatnich latach poświęca się głównie organizacji działań Firmy i Szkółki Roślin Ozdobnych.

Józef Szklarzewski jest współzałożycielem Firmy i Szkółki Roślin Ozdobnych jak również absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.  Poświęca się głównie pracy w Szkółce Roślin Ozdobnych. Uwielbia działać w terenie, osobiście dogląda i bierze udział w całorocznej pielęgnacji roślin. Świetnie odnajduje się w mechanizacji rolnictwa, co owocuje wdrażaniem nowych technologii w produkcji roślin.